Ponad 500 rodzajów mocować z wykorzystaniem obejm, opasek

Slider z produktami

  • Obejma zaciskowa
  • slider15
  • Obejmy GBS
  • Opaski kablowe białe/czarne
  • Uchwyty obejmy rurowe
  • Opaski druciane, sprężyste, zatrzaskowe
  • slider14
  • Obejmy do układu wydechowego
  • Taśmy i zamki
  • Opaski zawleczkowe, listwowe

DG CORP - more than business

Zespół

Zespół DG Corp  to grupa profesjonalistów  działających w kompetentny sposób,  otwartych na potrzeby naszych klientów. Doświadczenie i doskonała znajomość rynku są naszymi atutami, które sprzyjają wszechstronnej współpracy z naszymi Partnerami. Rozwój  zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii, oraz stabilnemu zapleczu finansowemu. Specjalizujemy się w obsłudze motoryzacyjnych i technicznych sieci handlowych, firm transportowych, baz logistycznych, fabryk, serwisów oraz zakładów rzemieślniczych. Posiadamy Certyfikat Rzetelna Firma, oraz wiele innych wyróżnień i referencji od naszych klientów.

Co oferujemy ?

W naszej ofercie znajduje się łącznie blisko 500 rodzajów różnych rozwiązań opasek, obejm, uchwytów mocujących wykonanych z najwyższej jakości materiałów. DG Clamps, to szeroki wachlarz rozwiązań materiałowych. Opaski stalowe są wykonane ze stali W1, W2, W3, W4 lub W5  o szerokości taśmy od 7 mm do 26 mm i średnicy od 7 mm do 650 mm. Opaski plastikowe/kablowe z kolei to różnorodna oferta od rozmiaru 2,5 mm x 80 mm do 9 mm x 1220 mm. W ofercie znajdują się także pozycje stricte specjalistyczne, znajdujące zastosowanie zarówno w przemyśle jak i motoryzacji, gdzie wymagane jest ich zastosowane w środowiskach o dużej agresywności i wysokich wymaganiach dotyczących odporności korozyjnej. Najogólniej twierdząc opaskami DG Clamps można  łączyć i mocować przewody elastyczne, rury, kable, instalacje elektryczne, zbiorniki, układy wydechowe samochodów, oraz instalacje antenowe.

Jakość

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonym dostawcami z krajów azjatyckich i Europy Zachodniej. Nasi partnerzy i dostawcy to liczące i znane firmy na świecie i w Polsce posiadający certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001. Gwarancją jakości wielu naszych produktów są między innymi certyfikaty: CE, TUV Rheinland, RoHS, UL, PAHS, REACH. Produkcja oferowanych przez nas produktów odbywa się przy użyciu w pełni zautomatyzowanych maszyn, urządzeń oraz precyzyjnych narzędzi. Na każdym etapie produkcji prowadzona jest kontrola jakości , która nadzoruje wytworzenie produktów najwyższej jakości.

DG CORP - DG CLAMPS

Dział DG Clamps – mocowania, to szeroki wachlarz produktów dedykowanych dla motoryzacji, rolnictwa i przemysłu. W ofercie posiadamy opaski ślimakowe Torro w wykonaniu W1 (wersja ocynkowana), W2 (wersja nierdzewna, śruba ocynkowana), W4 (wersja wykonania w całości ze stali nierdzewnej), obejmy przemysłowe GBS w wykonaniu W1 (wersja ocynkowana), W2 (wersja nierdzewna, śruba ocynkowana), W4 (wersja wykonania w całości ze stali nierdzewnej). DG Clamps, to również szeroki asortyment zaciskowych opasek ślimakowych STRONG, MICRO i MINI, opasek plastikowych, obejm z wkładką gumową RUBBER CLAMPS, oraz obejm do mocowania tłumików, opasek do mocowania osłon przegubów, czy taśm w rolkach wraz z zamkami.

Szeroki program produkcji z najwyższej jakości materiałów i precyzja wykonania gwarantuje pewne połączenie i niezawodność połączonych elementów.

Świadomość społeczna

Działamy w biznesie świadomie i wspieramy kulturę korporacyjną, której celem jest zaspokojenie  oczekiwań naszych klientów i rozwój. Działamy poprzez nowoczesne i odpowiedzialne zarządzanie. Odpowiedzialność DG Corp jest, to odpowiedzialność całego zespołu. Nasz cel jest jasny i zrozumiały dla wszystkich. Wzmacniamy naszą pozycję jako pracodawcy z wyboru poprzez promowanie kultury korporacyjnej.

Zespół DG CORP s.c. Wrocław

 

Stwórzmy razem biznes - Skontaktuj się z nami!

Formularz Kontaktowy


 

CUSTOMERS & PARTNERS

 
logo-dg

DANE ADRESOWE

DG CORP s.c. G.Zieliński, D.Białek
ul. Cesarzowicka 5
52-408 Wrocław

tel: 733 401 491
tel/fax: (+48) 71 716 58 38

mail: info@obejmy-mocowania.pl

 

PRACUJEMY

poniedziałek-piątek:
8.00-16.30

sobota: nieczynne

niedziela: nieczynne

 

NOWOŚCI

Opaski ślimakokwe

Zobacz

Opaski kablowe

Zobacz

Obejmy GBS

Zobacz

Copyright © 2013-2016 obejmy-mocowania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All right reserwed.