SklepPlatforma b2b

Ręczna zaciskarka montażowa do opasek niskoprofilowych Oetiker - HIP 4000-392 - OET141_396

Strona główna » Produkty » Ręczna zaciskarka montażowa do opasek niskoprofilowych Oetiker - HIP 4000-392 - OET141_396
Kod produktu: HIP 4000-392 - OET141_396

Ręczna zaciskarka montażowa do opasek nisko profilowych Oetiker - HIP 4000-392

Narzędzie zalecane do montażu opasek niskoprofilowych 292. Cechuje je najwyższa jakość wykonania, szybki i łatwy montaż oraz ergonomiczny uchwyt, co zapewnia bezpieczne i łatwe zamykanie. Narzędzie charakteryzuje się wysoką siłą zamykania. Zapewnia niskie koszty podczas ręcznego zaciskania niewielkiej liczby opasek lub tworzenia proto¬typów opasek ToothLock®

Są to zaciskarki z podwójną dźwignią co powoduje, że mechanizm przełożenia mechanicznego rośnie wraz z zamyka¬niem szczęk, co zapewnia wysoką siłę zamykania wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna. Środkowy uchwyt dołączony do jednego z dwóch uchwytów używany jest do zmniejszenia rozstawu uchwytów na początku zaciskania i składa się wraz ze zbliżaniem się do siebie dwóch uchwytów.

Szczeki do zaciskarki dla opasek niskoprofilowych 292 są zaprojektowane tak, aby zaczepiały się o haczyk opaski niskoprofilowej 292 ToothLock®. Możliwość łatwego wytworzenia siły zamykania przekracza¬jącej 4000 N przy dowolnym ułożeniu uchwytów pozwala użytkownikowi na wykorzystanie dużych nacisków radialnych, które są osiągalne przy użyciu opasek ToothLock®.

Zaciskarka do opasek z uchem 293

Szczęki są zaprojektowane tak, aby dopasowane były do ucha opaski 293 ToothLock®.

Dwie szczęki ułożone obok siebie wykorzystują dużą od¬ległość zamykania opaski wynoszącą 17 mm, zachowując możliwość wytworzenia dużej siły zamykania. Pozwala to na osiągnięcie bardzo dużych nacisków radialnych przy użyciu prostego narzędzia ręcznego.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram