SklepPlatforma b2b

Ręczne zaciskarki montażowe - HIP 2000-512 - OET141_512

Strona główna » Produkty » Ręczne zaciskarki montażowe - HIP 2000-512 - OET141_512
Kod produktu: HIP 2000-512 - OET141_512

Oetiker - HIP 2000 | 512 | Szczypce ręczne do zacisku bezstopniowego 168

Ręczne zaciskarki montażowe – HIP 2000-512 Oetiker są stworzone do łatwego i szybkiego zamykania opasek niskoprofilowych Oetiker w serwisach samochodowych.

Zostały zaprojektowane do wytwarzania najwyższych możliwych nacisków radialnych i równomiernego zaciskania na całym obwodzie opaski, co zapewnia najlepszą możliwą szczelność.

Szerokie uchwyty wykonane z dwóch materiałów rozmieszczają nacisk oraz zmniejszają ryzyko doznania urazów związanych z powtarzaniem tych samych ruchów.

Standardowe proste uchwyty łatwo dopasowują się do opaski oraz konfiguracji zastosowania. Zakrzywione uchwyty są bardziej ergonomiczne, lepiej dopasowują się do dłoni oraz nadają się do mniejszych dłoni.

Zaciskarki z podwójną dźwignią zostały zaprojektowane do użytku profesjonalnego, gdy konieczne jest zaciskanie wielu opasek. Wysokie przełożenie mechaniczne pozwala użytkownikowi na stosowanie niższej siły, co zapewnia wygodę i zmniejsza zmęczenie oraz ryzyko doznania urazu.

Zalety:

  • Szybkie i łatwe zamykanie oraz otwieranie
  • Szerokie oraz miękkie ergonomiczne uchwyty wykonane z dwóch materiałów
  • Ergonomiczna konstrukcja uchwytu
  • Doskonała trwałość narzędzia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram