SklepPlatforma b2b

Adapter zacisków do węży Elastycznych - DGBBA

Strona główna » Produkty » Adapter zacisków do węży Elastycznych - DGBBA
Kod produktu: DGBBA

Urządzenie dodatkowe do Bandownicy, ułatwiające zaciąganie zacisków do węży elastycznych występujących w ofercie DG CLAMPS.
Adapter podpina się pod bandownice celem szybkiego i bezproblemowego zaciągania zacisków w sposób trwały.

Zaciski do węży elastycznych W4 wykonane ze wysokiej klasy stali nierdzewnej idealnie nadają się do wszystkich zastosowań wymagających wysokiej wytrzymałości, niezawodności oraz odporności na ogień i wysoką temperaturę. Budowa stalowych zacisków oparta jest na mechanizmie zaciskowym z kasetą zaciskową - blokującą. Konstrukcja zacisku przyspiesza jej instalację, zapewnia również mocne oraz trwałe połączenie. Ponadto gładkie powierzchnie i zaokrąglone krawędzie gwarantują ochronę przewodów, a także bezpieczeństwo podczas montażu.

Zastosowanie:

Wykonane ze wysokiej klasy stali nierdzewnej zaciski mogą być stosowane w przemyśle chemicznym, na platformach wiertniczych, jak również masowego transportu, w przemyśle stoczniowym i w górnictwie. Świetnie nadają się ponadto do budowy maszyn, budowy aparatury i na zewnątrz obszaru technologii radiowej. Dodatkowym zastosowaniem może być mocowanie oświetlenia w teatrach, kinach i salach wystawowych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram