SklepPlatforma b2b

Obejmy GBS - Opaski GBS

Strona główna » Obejmy GBS
Wyszukiwarka produktów
mm
inch
Typ połączenia
Miejsce połączenia
Typ produktu
Materiał wykonania
Producent
Minimalna średnica (mm)
Maksymalna średnica (mm)
Minimalna szer. taśmy (mm)
Minimalna długość taśmy (mm)
Marki:

Obejmy zaciskowe z zamknięciem przegubowym GBS są szczególnie przydatne do mocowania przewodów elastycznych, z twardej gumy, zbrojonych tworzywem lub stalą, pracujących w instalacjach próżniowych lub ciśnieniowych. W naszej ofercie w zależności od typów tego typu obejm proponujemy Państwu opaski o szerokościach 18, 20, 22, 24, 26 mm jako jedno- lub wieloczęściowe. Co ważne niemal każdy z rodzajów oferowanych przez Nas obejm posiada odgięte ku górze brzegi, co zapobiega uszkodzeniu powierzchni mocowanego przewodu przy napinaniu i dalszej pracy obejmy.

Obejmy GBS są wykorzystywane przede wszystkim w aplikacjach przemysłu chemicznego, przemysłu spożywczego, komunikacji towarowej i rolnictwie. Są stosowane w środowiskach o dużej agresywności i dużych wymaganiach dotyczących odporności korozyjnej.
Do zaciskania węży o małej średnicy szczególnie do instalacji węży paliwowych i węży z niskim ciśnieniem gazowym rekomendujemy obejmy GBS MINI.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram