SklepPlatforma b2b

Opaski GBS mini

Strona główna » Obejmy / Opaski GBS » Opaski GBS mini

Opaska Śrubowa - GBS MINI - W1

Średnica
6-8 mm - 25-27 mm
Szerokość
9 mm
Materiał
W1
Obejmy mocowania product 0000s 0004 DG CLAMPS 2

Opaska Śrubowa - GBS MINI - W4

Średnica
6-8 mm - 25-27 mm
Szerokość
9 mm
Materiał
W4
Obejmy mocowania product 0000s 0004 DG CLAMPS 2
Marki:

Opaski GBS Mini to rozwiązanie idealne do zaciskania węży o niewielkiej średnicy. W przypadku małych węży, tradycyjne opaski zaciskowe mogą nie zapewnić równomiernego dociskania na całym obwodzie. Opaski GBS Mini W1 wyróżniają się prostotą montażu, co sprawia, że są doskonałym wyborem do połączeń wymagających precyzji. Montaż można przeprowadzić za pomocą klucza sześciokątnego do śrub lub zwykłego płaskiego śrubokręta.

Łatwy montaż

Te opaski charakteryzują się niezwykle prostym montażem, co pozwala na szybkie i skuteczne zaciskanie węży o niewielkiej średnicy.

Materiał wysokiej jakości

Obejmy GBS Mini W1 zostały wyprodukowane ze stali plastycznej, co oznacza, że po właściwym dokręceniu, klip idealnie dopasowuje się do węża, zapewniając mocne, ale delikatne zaciskanie.

Zakres zaciskowy

Obejmy te posiadają zakresy zaciskowe mieszczące się w granicach od 6 do nawet 60 mm, co sprawia, że są wszechstronne i dostosowane do różnych średnic węży.

Obejmy GBS Mini W1 znajdują zastosowanie przede wszystkim podczas instalacji przewodów z niskim ciśnieniem, takich jak węże paliwowe i węże z niskim ciśnieniem gazowym. Ich zdolność do precyzyjnego i równomiernego zaciskania czyni je niezawodnym rozwiązaniem dla tego rodzaju zastosowań. Jeśli potrzebujesz zacisków do małych węży, opaski GBS Mini to doskonały wybór.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram