SklepPlatforma b2b

Obejma do układu wydechowego CITROEN

Średnica
47 mm - 69 mm
Materiał
W1
Obejmy mocowania product 0000s 0004 DG CLAMPS 2
Marki:

Kategoria Obejmy Citroen to zbiór obejm stworzonych specjalnie do układów wydechowych pojazdów marki Citroen. Obejmy te, oznaczone jako typ Citroen, zapewniają solidne i niezawodne połączenia rur wydechowych z tłumikami, spełniając standardy jakości obowiązujące w tej renomowanej marce samochodów.

Dedykowane Citroen

Obejmy w tej kategorii zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o łączeniu rur wydechowych i tłumików w pojazdach marki Citroen. Obejmy te zostały dostosowane do charakterystyki układu wydechowego tych samochodów.

Materiał W1 - Alu cynk

Obejmy Citroen są wykonane z wysokiej jakości stali węglowej, w pełni zabezpieczonej powłoką antykorozyjną poprzez proces galwanizacji. Ten materiał jest szczególnie skuteczny w środowiskach o niskiej agresywności oraz tam, gdzie wymagana jest umiarkowana odporność na korozję.

Obejmy Citroen są doskonałe do łączenia rur wydechowych z tłumikami w pojazdach marki Citroen. Zapewniają niezawodne połączenia, które spełniają wysokie standardy jakości i wydajności obowiązujące w tej cenionej marce samochodów.

Jeśli potrzebujesz solidnych obejm do układów wydechowych w swoim samochodzie Citroen, obejmy Citroen spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki nim utrzymasz integralność i sprawność układu wydechowego w swoim pojeździe Citroen.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram