SklepPlatforma b2b

Opaski zaciskowe: skręcane, sprężyste, druciane, do węży samochodowych

Strona główna » Opaski, druciane, spreżyste-zatrzaskowe
Wyszukiwarka produktów
mm
inch
Typ połączenia
Miejsce połączenia
Typ produktu
Materiał wykonania
Producent
Minimalna średnica (mm)
Maksymalna średnica (mm)
Minimalna szer. taśmy (mm)
Minimalna długość taśmy (mm)
Marki:

Jeśli szukasz solidnych artykułów do mocowania przewodów, które sprawdzą się w różnych niekorzystnych warunkach, zachęcamy do sprawdzenia szczegółów produktów w tej kategorii. Znajdziesz tutaj plecione opaski zaciskowe do węży samochodowych w kilku wariantach.

Zastosowanie produktów

Proponujemy opaski zaciskowe metalowe do węży wykonane ze stali węglowej i nierdzewnej lub poliamidu w kilku rozmiarach. Nadają się m.in. do spinania plecionych przewodów samochodowych, które ulegają zmianom temperatury lub ciśnienia.

Artykuły z tej kategorii znajdują zastosowanie także przy mocowaniu elementów narażonych na inne szkodliwe czynniki, takie jak opryski oraz kwasy. Są więc uniwersalne i można je więc stosować w różnych branżach.

Opaski na węże ciśnieniowe

Jako producent oferujący nowatorskie projekty i rozwiązania naszym klientom proponujemy m.in. metalowe modele:

  • typu Clic,
  • zatrzaskowe,
  • drutowe,
  • sprężyste,
  • jednoczęściowe,
  • skręcane śrubą.

Można więc wybrać zacisk do plecionych przewodów ciśnieniowych i samochodowych o parametrach odpowiadających konkretnym wymaganiom. Dzięki temu każdy znajdzie tu produkt pasujący do jego potrzeb, który utrzyma właściwe ciśnienie lub temperaturę niezależnie od warunków oraz będzie zapobiegać wyciekom.

Metalowa opaska pleciona

Artykuły w tej kategorii wykonane są z dbałością o każdy szczegół, aby solidnie mocować plecione węże samochodowe bez ryzyka ich uszkodzenia przy nagłej zmianie warunków. Można ich używać w celu instalacji przewodów metalowych oraz gumowych. Ponadto zaciski charakteryzują się prostym montażem, a niektóre modele nie wymagają stosowania narzędzi.

Co wyróżnia nasze opaski zaciskowe do węży?

Oferowane przez nas metalowe produkty są trwałe i odporne na różne czynniki, takie jak działanie kwasów, zmiany temperatury oraz ciśnienia i nie tylko. Sprawia to, że znajdują zastosowanie w branży samochodowej, rolniczej, automatycznej i wielu innych. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszych artykułów i wyboru wariantu dostosowanego do potrzeb.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram