SklepPlatforma b2b

Obejma do układu wydechowego VW-Audi

Średnica
38.5 mm
Materiał
W1
Obejmy mocowania product 0000s 0004 DG CLAMPS 2
Marki:

Kategoria Obejmy VW/Audi to zbiór obejm dedykowanych do układów wydechowych w pojazdach marki Volkswagen oraz Audi. Obejmy te, oznaczone jako typ VW/Audi, zapewniają solidne połączenia rur wydechowych z tłumikami, spełniając standardy jakości obowiązujące w tych renomowanych markach samochodów.

Dedykowane Volkswagen i Audi

Obejmy w tej kategorii zostały stworzone z myślą o łączeniu rur wydechowych i tłumików w pojazdach marki Volkswagen i Audi. Ich specjalny design oraz materiały gwarantują zgodność z wymaganiami tych prestiżowych marek.

Materiał W1 - Alu cynk

Obejmy VW/Audi zostały wyprodukowane z wyjątkowej stali, w pełni zabezpieczonej przed korozją dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki antykorozyjnej, jaką jest proces galwanizacji. Ten materiał jest szczególnie skuteczny w środowiskach o niskiej agresywności oraz tam, gdzie wymagana jest umiarkowana odporność korozyjna.

Obejmy VW/Audi są idealne do łączenia rur wydechowych z tłumikami w pojazdach marki Volkswagen oraz Audi. Zapewniają solidne połączenia, które spełniają wysokie standardy jakości i wydajności obowiązujące w tych cenionych markach samochodów.

Jeśli potrzebujesz niezawodnych obejm do układów wydechowych w samochodach Volkswagen lub Audi, obejmy VW/Audi spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki nim zachowasz integralność i niezawodność układu wydechowego w swoim pojeździe tej klasy.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram