SklepPlatforma b2b

Obejma do układu wydechowego VOLVO

Średnica
27 mm - 120 mm
Materiał
W1
Obejmy mocowania product 0000s 0004 DG CLAMPS 2
Marki:

Kategoria Obejmy Volvo to zestaw obejm specjalnie stworzonych do układów wydechowych pojazdów marki Volvo. Obejmy te, oznaczone jako typ Volvo, gwarantują trwałe i niezawodne połączenia rur wydechowych z tłumikami, spełniając najwyższe standardy jakości i wydajności w pojazdach tej renomowanej marki.

Dopasowane do marki Volvo

Obejmy w tej kategorii zostały zaprojektowane specjalnie do łączenia rur wydechowych i tłumików w pojazdach marki Volvo. Są idealnie dopasowane do specyfiki układu wydechowego tych samochodów.

Materiał W1 - Pręt M10

Obejmy Volvo zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, z pręta typu M10. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na korozję, co sprawia, że obejmy są trwałe i niezawodne, co jest kluczowe w przypadku układu wydechowego pojazdów.

Obejmy Volvo doskonale sprawdzają się do łączenia rur wydechowych z tłumikami w pojazdach marki Volvo. Zapewniają trwałe i skuteczne połączenia, spełniając surowe wymagania jakościowe i wydajnościowe obowiązujące w tej cenionej marce samochodów.

Jeśli potrzebujesz niezawodnych obejm do układu wydechowego swojego pojazdu Volvo, obejmy Volvo spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki nim utrzymasz integralność i sprawność układu wydechowego w swoim samochodzie marki Volvo.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram