SklepPlatforma b2b

Obejmy Norma W1

Obejma - GBS NORMA - W1

Średnica
17-19 mm - 317 mm
Szerokość
18 mm
Materiał
W1
Obejmy mocowania product 0000s 0001 NORMA logo
Marki:

Obejmy Norma W1 to kategoria wyjątkowych zaciskowych obejm, które wyróżniają się innowacyjnym podejściem do mocowania i wyjątkową wytrzymałością. Wyprodukowane z wyjątkowo solidnej i specjalnej stali, zapewniają trwałe połączenia i skuteczną ochronę przy mocowaniu różnych rodzajów przewodów i rur.

Wyjątkowy materiał i szerokość taśm

Obejmy te zostały wykonane z taśmy stalowej, a szerokość dostępna w wariantach 18, 20 i 25 mm. To sprawia, że są idealne do różnych rodzajów przewodów i rur.

Obejmy jedno- i wieloczęściowe

Obejmy mogą być zarówno jednoczęściowe, jak i wieloczęściowe, co daje elastyczność w zastosowaniach.

Innowacyjne rozwiązania techniczne

Wygięte ku górze brzegi stalowej taśmy zapobiegają uszkodzeniom powierzchni mocowanego przewodu. Obejmy łączą taśmy w sposób kształtowy, co jest alternatywą dla tradycyjnych taśm zgrzewanych.

Proste łączenie taśmy

Łączenie taśmy jest bardzo proste i polega na wsuwaniu w otwory specjalnych wąsów, a następnie ich mechaniczne zaciśnięcie. To rozwiązanie eliminuje naprężenia ścinające na powierzchniach łączonych.

Wzmocnienie siły zacisku

Końce taśmy są wywinięte do wewnątrz, co dodatkowo wzmacnia siłę zacisku. Śruby z przedłużonymi łbami zastępują tuleje dystansowe, co ułatwia montaż.

Obejmy Norma W1 znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach, włączając w to mocowanie przewodów z twardej gumy, elastycznych przewodów zbrojonych stalą lub tworzywem. Są także idealne do instalacji ciśnieniowych oraz próżniowych, gdzie szczelność i niezawodność są kluczowe.

Sama taśma obejmy jest wykonana ze stali pokrytej galwanicznym aluminium o grubości 20µm, co zapewnia odporność na korozję. Obejmy Norma W1 to niezastąpione narzędzie do trwałego i skutecznego mocowania w różnych warunkach i aplikacjach.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram