SklepPlatforma b2b

Obejmy HI-TORQUE ze sprężyną W2

Strona główna » Obejmy / Opaski GBS » Obejmy HI-TORQUE ze sprężyną W2

Obejma - GBS HI-TORQUE ZE SPRĘŻYNĄ - W2

Średnica
43-51 mm - 144-152 mm
Szerokość
19 mm
Materiał
W2
Obejmy mocowania product 0000s 0004 DG CLAMPS 2
Marki:

Obejmy HI-TORQUE ze sprężyną W2 to wyjątkowa kategoria opasek zaciskowych, które zostały stworzone z myślą o pracy przy dużych obciążeniach oraz w warunkach, gdzie zmiany temperatury i wibracje są na porządku dziennym. Te opaski GBS HI-TORQUE wyróżniają się wygiętymi brzegami taśmy, które skutecznie chronią wąż przed uszkodzeniem nawet przy bardzo agresywnym i silnym zaciskaniu.

Obejmy te posiadają wkładkę sprężynującą, która może dostosować się do zmieniającej się średnicy węża, co zapewnia efektywne i niezawodne mocowanie. Sprężynowany mechanizm pomaga w sytuacjach, gdzie zmiany temperatury i wibracje wpływają na połączenie.

Konstrukcja opasek charakteryzuje się zaciskaniem szczękowym, co nadaje im ogromną wytrzymałość. Dlatego są idealne do mocowania silnie obciążonych połączeń, węży o mocnych ściankach, z żebrowaną wewnętrzną powierzchnią, a także węży ssących z metalową lub plastikową spiralą.

Obejmy te znajdują zastosowanie w różnych branżach, włączając w to mocowanie elastycznych przewodów wykonanych z twardej gumy, zbrojonych stalą lub tworzywem, pracujących w instalacjach próżniowych lub wysokociśnieniowych. Mogą być także wykorzystywane w instalacjach ciekłych oraz gazowych.

Obejmy są wykonane z materiałów najwyższej jakości, w tym taśmy i zamka ze stali nierdzewnej AISI-201 (15-17% Cr) CSN 417040 (AISI 201, DIN 1.4016), a także śrub i sprężyn z ocynkowanej stali.

Obejmy HI-TORQUE ze sprężyną W2 to niezastąpione narzędzie do trwałego mocowania w różnych aplikacjach, gdzie obciążenia i zmienne warunki są na porządku dziennym. Ich solidna konstrukcja i sprężynowany mechanizm zapewniają niezawodność i efektywność w połączeniach węży i rur.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram