SklepPlatforma b2b
loader logo

Private label

Strona główna » Private label

Konsultacje handlowe i przygotowanie projektu.

Jeżeli masz już pomysł i jesteś zainteresowany zleceniem konkretnej partii kompletów lub zestawów opasek w konkretnym opakowaniu, który będziesz chciał wprowadzić na rynek pod marką własną, to wyślij do nas maila i umów się z nami na spotkanie handlowe. Podczas spotkania przedstawisz nam swój pomysł na zapakowany produkt. Wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Dobór odpowiedniego produktu.

Następnym krokiem jest przygotowanie próbek produktu: wzorów opakowań takich jak woreczki, kuwetki, kartoniki, odpowiednie skonfigurowanie i dokładne ich przetestowanie w sieciach handlowych lub Twojej sieci dystrybucji. Współpracujemy z profesjonalnymi drukarniami i producentami opakowań. Opaski ślimakowe i kablowe wymagają dostosowania do profilu danej sieci handlowej lub specyfiki OEM. Po wszechstronnej akceptacji przystępujemy do procesu konfekcjonowania.
  • Usługa serwisowa przepakowania dla producentów OEM
Określone ilości poszczególnych rodzajów obejm lub opasek do wykorzystania na swojej linii produkcyjnej to dobra metoda na skuteczne wyeliminowania pomyłek i oszczędności. Pomożemy zoptymalizować koszty, wykluczyć pomyłki i w nieco „wymuszony” sposób nadzorować pracę produkcji. Będziemy Twoim partnerem logistycznym i magazynowym. Ułatwiamy pracę, pakując produkty w odpowiednie sety. Wszystko jest możliwe – skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci nasze usługi.
  • Usługa przepakowania dla dystrybutorów
Jeżeli chcesz promować własną markę i uniknąć zaniżania cen na rynku, zrób sobie z naszą pomocą markę Privat Label. Potrzebujesz charakterystycznych i swoich opakowań naszych produktów jakimi są opaski dla klientów hurtowych i detalicznych. Jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy szereg rozwiązań – skontaktuj się z nami i przekonaj się co możesz zyskać i jak komfortowo możesz pracować.

Praca z Klientem

Zespół działu marketingu i rozwoju przeanalizuje szczegółowo wymogi rynku pod kątem atrakcyjności zestawów opasek co pozwoli stworzyć wyjątkowy produkt handlowy. Jeśli rynek i klienci końcowi zaakceptują produkt i jego walory użytkowe zostaną pozytywnie przyjęte - mamy sukces. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub konieczności korekty będziemy dalej pracować nad zmianą lub ulepszeniem produktu.

Podpisanie umowy handlowej

Kiedy produkt zostanie zaakceptowany i pomyślnie przejdzie testy, możemy przejść do podpisania umowy handlowej, w której określimy wszystkie warunki produkcji. Przyjmiemy Twoje zamówienie roczne i zabezpieczymy towar na co dostaniesz potwierdzenie. W zależności od wielkości zamówienia czas realizacji zamówienia to zazwyczaj do 30 dni roboczych.

Dystrybucja

Po wykonaniu zlecenia i jego dokładnym sprawdzeniu sprawnie dostarczymy Twoje produkty we wskazane miejsce. Tylko od Ciebie zależy, czy chcesz, by dostawa trafiła do Twoich magazynów, czy bezpośrednio do oddziałów Twojej firmy na terenie całej Polski lub Europy.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram