SklepPlatforma b2b

Opaski kablowe - Obejmy do kabli i przewodów elektrycznych

Strona główna » Opaski kablowe
Wyszukiwarka produktów
mm
inch
Typ połączenia
Miejsce połączenia
Typ produktu
Materiał wykonania
Producent
Minimalna średnica (mm)
Maksymalna średnica (mm)
Minimalna szer. taśmy (mm)
Minimalna długość taśmy (mm)
Marki:

Naszym klientom proponujemy szeroki wybór praktycznych i wytrzymałych obejm wykonanych z tworzyw sztucznych. W tej kategorii można znaleźć różnorodne zaciski i uchwyty do mocowania przewodów elektrycznych. Zapraszamy więc do zapoznania się z asortymentem oraz wyboru produktów o odpowiednich parametrach.

Spinka do kabli

Można u nas zaopatrzyć się w solidne zaciski w kilku kolorach, co ułatwia nie tylko łączenie, ale też znakowanie konkretnych elementów instalacji, w tym przewodów. Produkty wykonano ze specjalnie dobranego poliamidu, który w razie pożaru nie wydziela szkodliwych substancji.

Jako producent obejm oferujemy uchwyty i spinki do łączenia kabli:

  • klasyczne,
  • z otworem na śrubę,
  • z tabliczką opisową,
  • z głowicą płaską,
  • rozpinane,
  • detekcyjne,
  • do mocowania w otworze,
  • kulkowe.

Proponujemy też praktyczne elementy mocujące do opasek.

Mocowanie kabli elektrycznych i nie tylko

Produkty w tej kategorii umożliwiają solidne łączenie i mocowanie przewodów elektrycznych. Dzięki nim można także oznaczać i spinać ze sobą rury, linki, pręty oraz inne elementy. W celu jak najwygodniejszej identyfikacji oferujemy uchwyty z tabliczką opisową i zwykłe w kilku kolorach.

Konstrukcja uchwytów do przewodów w połączeniu z odpowiednio dobranymi mechanizmami sprawia, że obejmy są wytrzymałe na zerwanie i inne uszkodzenia. Ponadto zaciski wykazują odporność na grzyby, pleśń, wodę morską oraz działanie m.in. zasad i olejów.

Wysokiej jakości spinki do kabli elektrycznych

Praktyczne właściwości produktów sprawiają, że zaciski sprawdzą się w wielu branżach, w tym w budownictwie, ogrodnictwie i rolnictwie. Spinki znajdują różnorodne zastosowania w instalacjach grzewczych, wentylacyjnych, elektrycznych przy przewodach i innych miejscach, gdzie zachodzi potrzeba trwałego i nieinwazyjnego łączenia elementów.

Zaciski kablowe w naszej ofercie są szczegółowo opisane pod względem wymiarów oraz siły zrywającej. Zachęcamy zatem do zapoznania się z asortymentem zawierającym uchwyty z bezpiecznych tworzyw sztucznych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram