SklepPlatforma b2b

Obejmy do tłumika wydechu - Mocowanie rury wydechowej

Strona główna » Obejmy do układów wydechowych
Wyszukiwarka produktów
mm
inch
Typ połączenia
Miejsce połączenia
Typ produktu
Materiał wykonania
Producent
Minimalna średnica (mm)
Maksymalna średnica (mm)
Minimalna szer. taśmy (mm)
Minimalna długość taśmy (mm)
Marki:

Obejma do układów wydechowych typu UNI jest niezawodna przy połączeniach rur wydechowych z tłumikami jak i może być stosowana w poza przemysłem motoryzacyjnym np. do mocowania masztów czy anten. Jej zaletą sjest bardzo wysoka jakość i staranność wykonania. Obejmy UNI wykonywane są z pręta M8.

W tej kategorii można znaleźć szeroki wybór solidnych i praktycznych artykułów do mocowania oraz łączenia elementów układu wydechowego pojazdów. Dostępne są tu takie produkty jak elastyczna opaska na tłumik. Zachęcamy więc do sprawdzenia szczegółów oferty oraz zakupu obejm.

Opaska wydechu motocyklowego

Można tu zaopatrzyć się w produkty przeznaczone do samochodów osobowych, ciężarowych, a także motocykli. Dostępna jest m.in. obejma na tłumik w wielu rozmiarach z wytrzymałej stali węglowej i nierdzewnej. Kupisz tu także taki produkt jak zacisk rury wydechowej do łączenia np. z tłumikami oraz innymi elementami.

Znajdujące się w tej kategorii artykuły nadają się do stosowania nie tylko w motocyklach i samochodach. Sprawdzą się również w przemyśle stoczniowym, morskim oraz innych dziedzinach.

Obejma rury wydechowej

Jako producent różnorodnych opasek zaciskowych staramy się zaproponować klientom jak najszerszy wybór opcji. Z tego względu w tej kategorii dostępne są modele przeznaczone do motocykli oraz pojazdów takich marek jak Citroen, Volvo, Audi lub Ford.

Artykuły zapewniają wysoką siłę zacisku oraz dobry poziom uszczelnienia. Można także nabyć warianty o wielu średnicach, aby dostosować je do poszczególnych wymagań i potrzeb. Przy większości opasek do łączenia rur zalecane jest stosowanie ich w warunkach o małej agresywności.

Elastyczna obejma tłumika

W procesie produkcji zacisków stosujemy nowatorskie projekty i rozwiązania oraz wykorzystujemy materiały cechujące się dobrym poziomem wytrzymałości. Dzięki temu proponowana przez nas opaska na tłumik jest solidna i można z jej użyciem mocować różne elastyczne elementy układu motocykla lub samochodu.

Dostępne w asortymencie metalowe produkty, takie jak łącznik elastyczny wydechu na obejmy lub zacisk rury, mogą być wykorzystywane w różnych branżach. Naszym klientom zapewniamy rabaty, a także wsparcie techniczne. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty i zakupu elastycznych elementów łączeniowych do różnego rodzaju rur.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram