Obejmy, uchwyty i zaciski do rur

Zapewniamy duży wybór artykułów, które cechują się solidnym wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Zatem jeśli chcesz zaopatrzyć się w nierdzewny uchwyt do rury stalowej lub PVC, sprawdź już teraz tę kategorię zawierającą solidne obejmy.

Uchwyty do rurek instalacyjnych

Jako producent zacisków oferujemy szeroki wybór cybantów. Dostępne są liczne obejmy do rur hydraulicznych z PVC, które umożliwiają solidne mocowanie do ściany. Proponujemy produkty ze stali nierdzewnej i węglowej z powłoką antykorozyjną, w tym modele pokryte okładziną EPDM.

W naszym sklepie znajdują się cybanty do rur nierdzewne w licznych wariantach. Oferujemy modele:

  • dwuczęściowe,
  • jednostronne,
  • dwustronne,
  • dwuśrubowe,
  • typu U,
  • przegubowe jednośrubowe
  • i inne.

Różnorodność uchwytów sprawia, że produkty umożliwiają mocowanie rury do ściany niezależnie od jej parametrów. Dzięki dostępności cybantów z różnych tworzyw możliwe jest dostosowanie zacisku do potrzeb instalacji hydraulicznej i nie tylko.

Mocowanie elementów z PVC do ściany

Można wybrać obejmy ze stali i nie tylko w kilku kształtach, które różnią się średnicą, szerokością, grubością i głowicą montażową. Zaciski sprawdzą się głównie do instalacji elementów hydraulicznych ze stali nierdzewnej oraz PVC. Część cybantów cechuje się dużym poziomem odporności na działanie wysokich i niskich temperatur, wody oraz warunki atmosferyczne. Dzięki temu instalacja uchwytów na ścianach jest trwała niezależnie od okoliczności.

Właściwości te posiadają jednak tylko niektóre obejmy. Przed zakupem zacisku hydraulicznego należy więc zapoznać się z informacjami na temat wybranego produktu.

Uniwersalne zaciski

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszych cybantów. Dzięki nim można solidnie i bez trudu przymocować do ściany element ze stali nierdzewnej lub PVC. Sprawia to, że produkty są uniwersalne i znajdują zastosowanie w różnych branżach, głównie w instalacjach hydraulicznych. Sprawdź więc nasz asortyment obejm oraz wybierz uchwyty mocujące o odpowiednich parametrach.

Dane adresowe

DG CORP GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Graniczna 188
54-530 Wrocław
733 401 491
fax: +48 71 716 58 38
info@obejmy-mocowania.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek:

8.00-16.30

sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

Nowości