Obejmy tłumika, wydechu

W tej kategorii można znaleźć szeroki wybór solidnych i praktycznych artykułów do mocowania oraz łączenia elementów układu wydechowego pojazdów. Dostępne są tu takie produkty jak elastyczna opaska na tłumik. Zachęcamy więc do sprawdzenia szczegółów oferty oraz zakupu obejm.

Opaska wydechu motocyklowego

Można tu zaopatrzyć się w produkty przeznaczone do samochodów osobowych, ciężarowych, a także motocykli. Dostępna jest m.in. obejma na tłumik w wielu rozmiarach z wytrzymałej stali węglowej i nierdzewnej. Kupisz tu także taki produkt jak zacisk rury wydechowej do łączenia np. z tłumikami oraz innymi elementami.

Znajdujące się w tej kategorii artykuły nadają się do stosowania nie tylko w motocyklach i samochodach. Sprawdzą się również w przemyśle stoczniowym, morskim oraz innych dziedzinach.

Obejma rury wydechowej

Jako producent różnorodnych opasek zaciskowych staramy się zaproponować klientom jak najszerszy wybór opcji. Z tego względu w tej kategorii dostępne są modele przeznaczone do motocykli oraz pojazdów takich marek jak Citroen, Volvo, Audi lub Ford.

Artykuły zapewniają wysoką siłę zacisku oraz dobry poziom uszczelnienia. Można także nabyć warianty o wielu średnicach, aby dostosować je do poszczególnych wymagań i potrzeb. Przy większości opasek do łączenia rur zalecane jest stosowanie ich w warunkach o małej agresywności.

Elastyczna obejma tłumika

W procesie produkcji zacisków stosujemy nowatorskie projekty i rozwiązania oraz wykorzystujemy materiały cechujące się dobrym poziomem wytrzymałości. Dzięki temu proponowana przez nas opaska na tłumik jest solidna i można z jej użyciem mocować różne elastyczne elementy układu motocykla lub samochodu.

Dostępne w asortymencie metalowe produkty, takie jak łącznik elastyczny wydechu na obejmy lub zacisk rury, mogą być wykorzystywane w różnych branżach. Naszym klientom zapewniamy rabaty, a także wsparcie techniczne. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty i zakupu elastycznych elementów łączeniowych do różnego rodzaju rur.

Dane adresowe

DG CORP GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Graniczna 188
54-530 Wrocław
733 401 491
fax: +48 71 716 58 38
info@obejmy-mocowania.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek:

8.00-16.30

sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

Nowości