SklepPlatforma b2b

Taśmy metalowe w rolce W1 12mm 30m

Strona główna » Produkty » Taśmy metalowe w rolce W1 12mm 30m

OPIS

Taśma- wykonana ze stali ocynkowanej o szerokości 12mm, nawinięta została na rolkę o długości 30 metrów bieżących. Krawędzie zostały odpowiednio ukształtowane, tak by skutecznie zapobiegać uszkodzeniu elastycznych przewodów w czasie zakładania. Umożliwia sprawne złożenie opaski zaciskowej na dowolną średnicę, dzięki zastosowaniu specjalnego zamka zaciskowego. Znajdująca się w rolce metalowa taśma to ekonomiczny, szybki oraz wygodny sposób na tworzenie zaciskowych opasek. Instrukcja wykonania opaski zaciskowej zamieszczona jest na opakowaniu taśmy.

Zastosowanie taśmy

Innowacyjne rozwiązanie tego typu przeznaczone jest do montażu węży, których średnica jest stosunkowo duża. Za pomocą tego modelu zamontujemy przykładowo rękawy wentylacyjne, przewody kominowe czy też rozmaite elementy na słupach o dużej średnicy. Doskonale sprawdzą się one również podczas montażu znaków drogowych. Specjalna konstrukcja taśmy oraz zamka pozwala na tworzenie obejm o dowolnej średnicy.

Materiał

W1 - stal węglowa, w pełni zabezpieczona powłoką antykorozyjną alu-cynkową, stosowana w środowiskach o niskiej agresywności i małych wymaganiach dotyczących odporności korozyjnej.

Kod
Miejsce połączenia
Typ produktu
Rozmiar [mm]
od
do
Materiał wykonania
Szerokość taśmy [mm]
Kod: 
TSM12/30-W1
Miejsce połączenia: 
zewnętrzne
Typ produktu: 
Taśmy ślimakowe Tork 12mm
Rozmiar od [mm]:  
Rozmiar do [mm]:  
Materiał wykonania: 
W1
Szerokość taśmy [mm]: 
12
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram