SklepPlatforma b2b

Zestaw taśma i zamki Jubilee Multiband Handi Pack - JUB-POCKET-W1

Strona główna » Produkty » Zestaw taśma i zamki Jubilee Multiband Handi Pack - JUB-POCKET-W1
Kod produktu: JUB-POCKET-W1

Zestaw taśma i zamki do samodzielnego tworzenia dowolnej średnicy łączeń renomowanej brytyjskiej marki Jubille.

Taśma w rolce o szerokości 11 mm do samodzielnego przygotowania obejm o dowolnej średnicy. Wykonana jest z miękkiej stali zabezpieczonej poprzez cynkowanie. Integralnym elementem tego typu połączenia są zamki ze śrubą do zamknięcia wykonanej opaski. Jest to rozwiązanie dedykowane do montażu węży o dużych średnicach: rękawów wentylacyjnych, przewodów kominowych, montażu różnych elementów na słupach o dużych średnicach, montażu znaków drogowych. Dzięki temu systemowi można konstruować obejmy o dowolnej średnicy. Standardowo w opakowaniu o symbolu 1708 jest 10 metrów taśmy o szerokości 11 mm i 25 zamków służących do zbudowania opaski o dowolnej średnicy.

Zastosowanie:

Jest to rozwiązanie dedykowane do montażu węży o dużych średnicach: rękawów wentylacyjnych, przewodów kominowych, montażu różnych elementów na słupach o dużych średnicach, montażu znaków drogowych. Dzięki temu systemowi można konstruować obejmy o dowolnej średnicy.

Materiał:

W1 – stal węglowa, całkowicie zabezpieczona powłoką antykorozyjną alu-cynkową, stosowana w środowiskach o małej agresywności i niewielkich wymaganiach dotyczących odporności korozyjnej.

KodRozmiar A - [mm]Długość [m]WykonanieIlość w opak. [szt.]
JUB/POCKET-W11110W11
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram